Aukcja nr 27
USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
391 | August II 1697-1733 dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1487, Fr. 2822, złoto, 3.45 g |
2 500 zł 2 650 zł
392 | August II 1697-1733 2/3 talara (coselgulden) 1706, Drezno, Kam. 406 R3, Dav. 821, drobna wada bicia, ciemna patyna |
III VF |
550 zł 580 zł
393 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1723, Drezno, Kam. 430 R1, Dav. 826 |
550 zł 580 zł
394 | August II 1697-1733 szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R, Merseb. 1652 |
200 zł 200 zł
395 | August II 1697-1733 szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R, Merseb. 1652 |
200 zł 210 zł
396 | August II 1697-1733 szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R, Merseb. 1652 |
150 zł 150 zł
397 | August II 1697-1733 1/24 talara 1728, Drezno, Kam. 200, Merseb. 1623 |
75 zł 260 zł