Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  POLSKA  August II 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1487, Fr. 28.. dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1487, Fr. 28..
391 August II 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, Merseb. 1487, Fr. 2822, złoto, 3.45 g
2 500 zł
2 650 zł
2/3 talara (coselgulden) 1706, Drezno, Kam. 406 R3, Dav. 821, drobna wada bicia, ciemna patyna 2/3 talara (coselgulden) 1706, Drezno, Kam. 406 R3, Dav. 821, drobna wada bicia, ciemna patyna
392 August II 1697-1733
2/3 talara (coselgulden) 1706, Drezno, Kam. 406 R3, Dav. 821, drobna wada bicia, ciemna patyna
550 zł
580 zł
2/3 talara (gulden) 1723, Drezno, Kam. 430 R1, Dav. 826 2/3 talara (gulden) 1723, Drezno, Kam. 430 R1, Dav. 826
393 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1723, Drezno, Kam. 430 R1, Dav. 826
550 zł
580 zł
szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R, Merseb. 1652 szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R, Merseb. 1652
394 August II 1697-1733
szóstak 1702, Lipsk, Kam. 3 R, Merseb. 1652
200 zł
200 zł
395 August II 1697-1733
200 zł
210 zł
396 August II 1697-1733
150 zł
150 zł
1/24 talara 1728, Drezno, Kam. 200, Merseb. 1623 1/24 talara 1728, Drezno, Kam. 200, Merseb. 1623
397 August II 1697-1733
1/24 talara 1728, Drezno, Kam. 200, Merseb. 1623
75 zł
260 zł