Aukcja 27 / 478

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002

trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, pomimo wady bicia na rewersie, ze względu na stan zachowania jest bardzo rzadka, ładna stara patyna

Numer: 478
Opis: Stanisław August Poniatowski 1764-1795. trojak 1765, Kraków, popiersie króla w zbroi, Plage 141, pomimo wady bicia na rewersie, ze względu na stan zachowania jest bardzo rzadka, ładna stara patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 727