Aukcja nr 24

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  ODZNACZENIA I ODZNAKI
824 POLSKA
medal 3 Maja, nr 2900, srebro, 30 mm, 11.97 g, brak wstążki
200 zł
160 zł
825 POLSKA
odznaka pamiątkowa Samarytanin Polski, na mosiężnej broszy emaliowanej czerwoną i białą emalią nałożony orzełek ze srebrnej blachy z niebiesko emaliowanym krzyżem na ..
100 zł
160 zł
826 POLSKA
odznaka patriotyczna w kształcie mosiężnej broszy, na czerwono emaliowanym polu biało emaliowany Orzeł Legionowy, całość otoczona białym paskiem emalii, na odwrocie n..
100 zł
160 zł
827 POLSKA
pamiątkowy breloczek w kształcie ryngrafu w ozdobnym rancie, którego tło stanowi materiał pokryty szkarłatnym atłasem, na nim srebrny Orzeł Legionowy z datą 3 / V i w..
100 zł
180 zł
828 POLSKA
odznaka pamiątkowa Uwolnienie Lwowa, herbowy Lew wsparty łapą o skałę, na której jest herb Lwowa oraz napis 22.VI / 1915.16 / UWOLNIENIE / LWOWA, u dołu sygnatura pro..
100 zł
160 zł
829 POLSKA
owalna odznaka na szpilkę II Brygady Legionów Polskich wydana dla Komendy II Brygady przez Centralne Biuro Wydawnictw NKN z okazji drugiej rocznicy wymarszu w pole, m..
150 zł
140 zł
830 POLSKA
owalna odznaka na nakrętkę II Brygady Legionów Polskich wydana dla Komendy II Brygady przez Centralne Biuro Wydawnictw NKN, na odznace później umocowany wieniec z liś..
150 zł
280 zł
831 POLSKA
odznaka pamiątkowa Wilno 1919 Wielkanoc, wykonana w blasze mosiężnej srebrzonej, 34 x 34 mm
150 zł
210 zł
832 POLSKA
pamiątkowa odznaka żołnierska Armii Ochotniczej Józefa Hallera wykonana w blasze mosiężnej, 36 x 30 mm
200 zł
833 POLSKA
pamiątkowa odznaka żołnierska 10 pułku strzelców konnych, rzadka odmiana z datą 1921 (wykonana przed 1929 rokiem, tombak srebrzony, 48 x 48 mm, na nakrętce napis W. G..
400 zł
320 zł
834 POLSKA
1. okrągły, metalowy, oksydowany znaczek na szpilce projektu A. Procajłowicza wydany przez Centralne Biuro Wydawnictw NKN w rocznicę Konstytucji 3 Maja, średnica 25,6..
150 zł
210 zł
835 POLSKA
pamiątkowa odznaka oficerska dywizjonów artylerii konnej z 20 maja 1922 roku, krzyż maltański wykonany z blachy mosiężnej złocony i pokryty białą emalią, do krzyża pr..
300 zł
460 zł
836 POLSKA
pamiątkowa odznaka oficerska Centralnej Szkoły Żandarmerii w Grudziądzu, dwuczęściowa, wykonana z blachy srebrnej (na odwrocie punce), blacha pokryta emalią czerwoną ..
500 zł
470 zł
837 POLSKA
pamiątkowa odznaka oficerska batalionu mostowego stacjonującego w Modlinie, tzw \wersja duża, dwuczęściowa
350 zł
650 zł
838 POLSKA
odznaka żołnierska Korpusu Ochrony Pogranicza wykonana z blachy mosiężnej z białą i czerwoną emalią, rzadka odmiana z niewycinanymi promieniami, na nakrętce napis JUD..
200 zł
220 zł
839 POLSKA
pamiątkowa odznaka oficerska Służby Penitencjarnej, dwuczęściowa, wykonana z blachy miedzianej oksydowanej na czarno i pokrytej niebieską i białą emalią, 60 x 52 mm, ..
400 zł
410 zł
840 POLSKA
Międzynarodowy Konkurs Jeździecki, medalik pamiątkowy -I nagroda na zawodach jeżdzieckich w Zakopanem 27.I.1932, srebro, emalia biała i niebieska, 8.87 g
150 zł
180 zł
841 ROSJA
zestaw medali wybitych za panowania Mikołaja II, 1. medal upamiętniający panowanie Aleksandra III ustanowiony w 1896 roku, srebro, 28 mm, 2. medal Na pamiątkę wojny r..
II/III+
125 zł
100 zł
842 ROSJA
odznaka sołtysa guberni łomżyńskiej
250 zł
310 zł
843 ROSJA
odznaka sołtysa guberni piotrkowskiej
250 zł
240 zł