Aukcja nr 24
USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
824 | POLSKA medal 3 Maja, nr 2900, srebro, 30 mm, 11.97 g, brak wstążki |
II- EF- |
200 zł 160 zł
825 | POLSKA odznaka pamiątkowa Samarytanin Polski, na mosiężnej broszy emaliowanej czerwoną i białą emalią nałożony orzełek ze srebrnej blachy z niebiesko emaliowanym krzyżem na .. |
I UNC |
100 zł 160 zł
826 | POLSKA odznaka patriotyczna w kształcie mosiężnej broszy, na czerwono emaliowanym polu biało emaliowany Orzeł Legionowy, całość otoczona białym paskiem emalii, na odwrocie n.. |
I UNC |
100 zł 160 zł
827 | POLSKA pamiątkowy breloczek w kształcie ryngrafu w ozdobnym rancie, którego tło stanowi materiał pokryty szkarłatnym atłasem, na nim srebrny Orzeł Legionowy z datą 3 / V i w.. |
I- UNC- |
100 zł 180 zł
828 | POLSKA odznaka pamiątkowa Uwolnienie Lwowa, herbowy Lew wsparty łapą o skałę, na której jest herb Lwowa oraz napis 22.VI / 1915.16 / UWOLNIENIE / LWOWA, u dołu sygnatura pro.. |
I UNC |
100 zł 160 zł
829 | POLSKA owalna odznaka na szpilkę II Brygady Legionów Polskich wydana dla Komendy II Brygady przez Centralne Biuro Wydawnictw NKN z okazji drugiej rocznicy wymarszu w pole, m.. |
150 zł 140 zł
830 | POLSKA owalna odznaka na nakrętkę II Brygady Legionów Polskich wydana dla Komendy II Brygady przez Centralne Biuro Wydawnictw NKN, na odznace później umocowany wieniec z liś.. |
150 zł 280 zł
831 | POLSKA odznaka pamiątkowa Wilno 1919 Wielkanoc, wykonana w blasze mosiężnej srebrzonej, 34 x 34 mm |
150 zł 210 zł
832 | POLSKA pamiątkowa odznaka żołnierska Armii Ochotniczej Józefa Hallera wykonana w blasze mosiężnej, 36 x 30 mm |
200 zł | |
833 | POLSKA pamiątkowa odznaka żołnierska 10 pułku strzelców konnych, rzadka odmiana z datą 1921 (wykonana przed 1929 rokiem, tombak srebrzony, 48 x 48 mm, na nakrętce napis W. G.. |
400 zł 320 zł
834 | POLSKA 1. okrągły, metalowy, oksydowany znaczek na szpilce projektu A. Procajłowicza wydany przez Centralne Biuro Wydawnictw NKN w rocznicę Konstytucji 3 Maja, średnica 25,6.. |
II- EF- |
150 zł 210 zł
835 | POLSKA pamiątkowa odznaka oficerska dywizjonów artylerii konnej z 20 maja 1922 roku, krzyż maltański wykonany z blachy mosiężnej złocony i pokryty białą emalią, do krzyża pr.. |
300 zł 460 zł
836 | POLSKA pamiątkowa odznaka oficerska Centralnej Szkoły Żandarmerii w Grudziądzu, dwuczęściowa, wykonana z blachy srebrnej (na odwrocie punce), blacha pokryta emalią czerwoną .. |
II- EF- |
500 zł 470 zł
837 | POLSKA pamiątkowa odznaka oficerska batalionu mostowego stacjonującego w Modlinie, tzw \wersja duża, dwuczęściowa |
350 zł 650 zł
838 | POLSKA odznaka żołnierska Korpusu Ochrony Pogranicza wykonana z blachy mosiężnej z białą i czerwoną emalią, rzadka odmiana z niewycinanymi promieniami, na nakrętce napis JUD.. |
II- EF- |
200 zł 220 zł
839 | POLSKA pamiątkowa odznaka oficerska Służby Penitencjarnej, dwuczęściowa, wykonana z blachy miedzianej oksydowanej na czarno i pokrytej niebieską i białą emalią, 60 x 52 mm, .. |
III VF |
400 zł 410 zł
840 | POLSKA Międzynarodowy Konkurs Jeździecki, medalik pamiątkowy -I nagroda na zawodach jeżdzieckich w Zakopanem 27.I.1932, srebro, emalia biała i niebieska, 8.87 g |
I UNC |
150 zł 180 zł