Aukcja 24 / 836

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA

pamiątkowa odznaka oficerska Centralnej Szkoły Żandarmerii w Grudziądzu, dwuczęściowa, wykonana z blachy srebrnej (na odwrocie punce), blacha pokryta emalią czerwoną i zieloną, 40 x 40 mm, emalia nieco uszkodzona, na nakrętce napis J. MIROWSKI WARSZAWA ŚTOKRZYSKA No 41, rzadka

Numer: 836
Opis: POLSKA. pamiątkowa odznaka oficerska Centralnej Szkoły Żandarmerii w Grudziądzu, dwuczęściowa, wykonana z blachy srebrnej (na odwrocie punce), blacha pokryta emalią czerwoną i zieloną, 40 x 40 mm, emalia nieco uszkodzona, na nakrętce napis J. MIROWSKI WARSZAWA ŚTOKRZYSKA No 41, rzadka
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 09-06-2001
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 470 zł
Ilość odsłon: 924