Aukcja 24 / 839

USD/PLN: 3.950 | EUR/PLN: 3.388 | data: 09-06-2001
Jesteś w: A24  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA

pamiątkowa odznaka oficerska Służby Penitencjarnej, dwuczęściowa, wykonana z blachy miedzianej oksydowanej na czarno i pokrytej niebieską i białą emalią, 60 x 52 mm, emalia nieco uszkodzona, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA, rzadka

Numer: 839
Opis: POLSKA. pamiątkowa odznaka oficerska Służby Penitencjarnej, dwuczęściowa, wykonana z blachy miedzianej oksydowanej na czarno i pokrytej niebieską i białą emalią, 60 x 52 mm, emalia nieco uszkodzona, na nakrętce napis W. GONTARCZYK WARSZAWA, rzadka
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 09-06-2001
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 410 zł
Ilość odsłon: 834