Aukcja nr 20

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
645 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
20 i 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, złoto koloru czerwonego, 9,67 g, razem 2 sztuki.
650 zł
700 zł
646 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
20 i 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, złoto koloru żółtego, 9,68 g, razem 2 sztuki.
650 zł
640 zł
647 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1932, bez znaku menniczego, Głowa Kobiety.
40 zł
90 zł
648 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
zestaw monet 10 złotych 1932, 1933 Głowa Kobiety, 10 złotych 1933 Traugutt i 10 złotych 1933 Sobieski razem 4 sztuki, patyna.
I/II
UNC/EF
300 zł
350 zł
649 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Piłsudski-Orzeł Strzelecki.
150 zł
205 zł
650 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1934, Warszawa, Piłsudski.
100 zł
105 zł
651 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1938, Warszawa, Piłsudski.
100 zł
105 zł
652 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
komplet monet 10 złotych Piłsudski, razem 7 sztuk, patyna.
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
800 zł
653 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike.
I/II
UNC/EF
300 zł
360 zł
654 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar.
200 zł
350 zł
655 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
zestaw monet 5 złotych 1928, 1930 (uszkodzony rant) Nike i 1930 Sztandar, razem 3 sztuki.
I/II-
1 000 zł
880 zł
656 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, rzadkie.
200 zł
160 zł
657 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
zestaw monet 5 złotych 1932, 1933, 1934 Głowa Kobiety, 1934 S, 1934, 1935, 1936, 1938 Piłsudski, 1936 Żaglowiec, patyna, razem 9 sztuk.
I/II
UNC/EF
150 zł
250 zł
658 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
zestaw monet 5 złotych 1934 S, 1934 Piłsudski, razem 2 sztuki, pięknie zachowane.
60 zł
190 zł
659 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, wyśmienity egzamplarz.
200 zł
390 zł
660 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
zestaw monet 2 złote 1925 i 1 złoty 1925 Londyn, patyna, razem 2 sztuki.
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
160 zł
661 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
zestaw monet 2 złote 1932, 1933, 1934 Głowa Kobiety, 1934 Piłsudski, 1936 Żaglowiec, razem 5 sztuk.
I/II+
100 zł
190 zł
662 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Piłsudski, rzadkie, pięknie zachowane.
750 zł
980 zł
663 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, ładna stara patyna.
100 zł
210 zł
664 Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, drugi egzemplarz.
100 zł
170 zł