Aukcja nr 20

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
Jesteś w: A20  POLSKA  Stefan Batory 1576-1586
210 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, H-Cz. 770 R1, Fr. 3, T. 25, złoto, 3.44g, zanitowany otwór.
1 750 zł
1 850 zł
211 Stefan Batory 1576-1586
dukat 1586, Gdańsk, drugi egzemplarz, złoto, 3.42 g.
III/IV
VF/F
1 750 zł
212 Stefan Batory 1576-1586
talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana bez znaku menniczego autorstwa K. Goebla, Marian Gumowski - Mennica Gdańska 920, Voss. 540, Dav. 8453, ładnie zachowany egzempl..
3 500 zł
8 500 zł
213 Stefan Batory 1576-1586
talar oblężniczy 1577, Gdańsk, odmiana ze znakiem menniczym W. Tallemanna - kawką, Marian Gumowski - Mennica Gdańska 926, Voss. 556, Dav. 8452, dobrze wybity i dobrze..
IV+
F+
2 000 zł
2 600 zł
214 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Kurp. 301 R1, Gum. 756.
100 zł
140 zł
215 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, po bokach herbów literki N-H, Kurp. 185 R1, Gum. 713, patyna.
150 zł
250 zł
216 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, herb Lis pod popiersiem króla, Kurp. 314 R, Gum. 763, ładna stara patyna.
II/III
EF/VF
125 zł
230 zł
217 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, ciekawa odmiana z lilijkami po bokach III, Kurp. 449 R, Gum. 814.
125 zł
250 zł
218 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z krzyżykami po bokach III, Kurp. 452 R, Gum. 814.
80 zł
190 zł
219 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, odmiana z krzyżykami i lilijkami po bokach III, Kurp. 450 R, Gum. 814.
80 zł
400 zł
220 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Poznań, odmiana z końcówką daty po lewej stronie herbu Przegonia, pod popiersiem króla przerywnik w postaci czterech kropek, Kurp. -, Gum. 718, patyna.
200 zł
390 zł
221 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Poznań, odmiana z końcówką daty po lewej stronie herbu Przegonia, Kurp. 200 R, Gum. 718.
125 zł
100 zł
222 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Wilno, Kurp. 319 R1, Gum. 764.
150 zł
210 zł
223 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Kurp. 454 R, Gum. 814, patyna.
100 zł
140 zł
224 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, Kurp. 378 R1, Gum. 789.
250 zł
440 zł
225 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Wilno, Kurp. 279 R5, Gum. 749, T. 40, bardzo rzadki.
III-
VF-
500 zł
1 550 zł
226 Stefan Batory 1576-1586
szeląg oblężniczy 1577, Gdańsk, Kurp. 1002 R5, Gum. 774, T. 18, rzadki.
400 zł
880 zł
227 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1582, Gdańsk, Kurp. 376 R, Gum. 788.
100 zł
160 zł
228 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1582, Gdańsk, drugi egzemplarz ale odmiana niedokończony pierścień - znak menniczy.
100 zł
160 zł
229 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1583, Olkusz, Kurp. 40 R1, Gum. 671.
75 zł
160 zł