Aukcja nr 20
USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
611 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, Plage 12, Fr. 106, złoto, 4.89 g. |
III VF |
1 200 zł 1 500 zł
612 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1829, Warszawa, Plage 20, Fr. 110, złoto, 4.89 g, rzadki i ładny egzemplarz ze starą patyną. |
3 500 zł 4 700 zł
613 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1832, Warszawa, Plage 41, wyśmienity stan zachowania, patyna. |
I/II UNC/EF |
1 000 zł 1 250 zł
614 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, piękny egzemplarz. |
I- UNC- |
400 zł 620 zł
615 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1832, Warszawa, Plage 76, wybite wykruszonym stemplem reweru. |
100 zł 120 zł
616 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, rzadkie. |
100 zł 200 zł
617 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 trojak 1828, Warszawa, Plage 169. |
75 zł 60 zł
618 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 grosz z miedzi krajowej 1823, Warszawa, Plage 212. |
III VF |
50 zł | |
619 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 zestaw groszy z miedzi krajowej 1823 i 1824, razem 2 sztuki, ładna patyna. |
II/III EF/VF |
100 zł | |
620 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855 grosz 1836, Warszawa, Plage 242, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną. |
75 zł 160 zł