Aukcja nr 20

USD/PLN: 4.100 | EUR/PLN: 4.079 | data: 12-02-2000
611 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, Plage 12, Fr. 106, złoto, 4.89 g.
1 200 zł
1 500 zł
612 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1829, Warszawa, Plage 20, Fr. 110, złoto, 4.89 g, rzadki i ładny egzemplarz ze starą patyną.
3 500 zł
4 700 zł
613 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1832, Warszawa, Plage 41, wyśmienity stan zachowania, patyna.
I/II
UNC/EF
1 000 zł
1 250 zł
614 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, piękny egzemplarz.
400 zł
620 zł
615 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, Plage 76, wybite wykruszonym stemplem reweru.
100 zł
120 zł
616 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1831, Warszawa, Plage 93, rzadkie.
100 zł
200 zł
617 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
trojak 1828, Warszawa, Plage 169.
75 zł
60 zł
618 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
grosz z miedzi krajowej 1823, Warszawa, Plage 212.
50 zł
619 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
zestaw groszy z miedzi krajowej 1823 i 1824, razem 2 sztuki, ładna patyna.
II/III
EF/VF
100 zł
620 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825, Mikołaj I 1825-1855
grosz 1836, Warszawa, Plage 242, ładnie zachowany egzemplarz ze starą patyną.
75 zł
160 zł