Aukcja nr 17
USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
467 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, waga 3,48g. |
I- UNC- |
1 000 zł 960 zł
468 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, bardzo ładny stan zachowania. |
I- UNC- |
600 zł 620 zł
469 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, bardzo ładna moneta. |
I- UNC- |
350 zł 360 zł
470 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła zgięte, bez kropki po słowie POLS, wyśmienity egzemplarz. |
I UNC |
200 zł 700 zł
471 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276, patyna. |
150 zł 230 zł
472 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, bardzo ładny egzemplarz, patyna. |
II+ EF+ |
200 zł 160 zł
473 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, drugi egzemplarz, moneta czyszczona. |
II- EF- |
60 zł 70 zł