Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
467 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto, waga 3,48g.
1 000 zł
960 zł
468 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, bardzo ładny stan zachowania.
600 zł
620 zł
469 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, bardzo ładna moneta.
350 zł
360 zł
470 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła zgięte, bez kropki po słowie POLS, wyśmienity egzemplarz.
200 zł
700 zł
471 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276, patyna.
150 zł
230 zł
472 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, Plage 282, bardzo ładny egzemplarz, patyna.
200 zł
160 zł
473 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, drugi egzemplarz, moneta czyszczona.
60 zł
70 zł