Aukcja nr 17
USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
893 | RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 medal 3 Maja, Aw: Napis 3 Maj 1925 i numer 2411, Rw: Orzeł i napis Rzeczpospolita Polska, srebro, średnica 30,0 mm, brak uszka do zawieszania i wstążki, medal ustanow.. |
III VF |
100 zł 160 zł
894 | RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939 medal Za Ratowanie Ginących, Aw: Orzeł i napis Rzeczpospolita Polska, Rw: Wieniec z liści dębowych i napis ZA RATOWANIE GINĄCYCH, srebro, średnica 35,0 mm, stara paty.. |
I UNC |
800 zł 640 zł
895 | Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie 1939-1945 srebrny Krzyż Zasługi z mieczami, srebro, emalia biała i czerwona, wstążka, emalia lekko uszkodzona, rzadkie odznaczenie nadawane członkom Ruchu Oporu w kraju za dzia.. |
250 zł | |
896 | Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie 1939-1945 złota odznaka honorowa Ochotniczej Straży Pożarnej, Gubernia Radomska, 2 poł. XIX wieku, mosiądz, czerwona aksamitna rozeta, rzadkie. |
100 zł 80 zł
897 | ROSJA medal z uszkiem Za Gorliwość, Aw: Głowa cara Mikołaja II i napis, Rw: Napis i punca probiercza, złoto, średnica 28,0 mm, waga 18,12g. |
I- UNC- |
1 000 zł 1 350 zł