Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  ORDERY I ODZNAKI
893 RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
medal 3 Maja, Aw: Napis 3 Maj 1925 i numer 2411, Rw: Orzeł i napis Rzeczpospolita Polska, srebro, średnica 30,0 mm, brak uszka do zawieszania i wstążki, medal ustanow..
100 zł
160 zł
894 RZECZPOSPOLITA POLSKA 1918-1939
medal Za Ratowanie Ginących, Aw: Orzeł i napis Rzeczpospolita Polska, Rw: Wieniec z liści dębowych i napis ZA RATOWANIE GINĄCYCH, srebro, średnica 35,0 mm, stara paty..
800 zł
640 zł
895 Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie 1939-1945
srebrny Krzyż Zasługi z mieczami, srebro, emalia biała i czerwona, wstążka, emalia lekko uszkodzona, rzadkie odznaczenie nadawane członkom Ruchu Oporu w kraju za dzia..
250 zł
896 Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie 1939-1945
złota odznaka honorowa Ochotniczej Straży Pożarnej, Gubernia Radomska, 2 poł. XIX wieku, mosiądz, czerwona aksamitna rozeta, rzadkie.
100 zł
80 zł
897 ROSJA
medal z uszkiem Za Gorliwość, Aw: Głowa cara Mikołaja II i napis, Rw: Napis i punca probiercza, złoto, średnica 28,0 mm, waga 18,12g.
1 000 zł
1 350 zł