Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  POLSKA  August II 1697-1733
402 August II 1697-1733
dukat koronacyjny 1697, na awersie ręka z szablą, Merseb. 1400, Fr. 2830, złoto, waga 3,45g.
2 500 zł
2 450 zł
403 August II 1697-1733
talar wikariacki 1711, Drezno, król na koniu, Schnee 1011, Merseb. 1490, patyna.
1 600 zł
1 800 zł
404 August II 1697-1733
2/3 talara /gulden/ 1705, Drezno, Dav. 819, Merseb 1450, drobne uszkodzenie tła na awersie ale moneta w pięknym stanie.
800 zł
1 050 zł
405 August II 1697-1733
1/6 talara (1/4 coselguldena) 1707, Drezno, Kam. 287, H-Cz. 4614.
350 zł
460 zł
406 August II 1697-1733
halerz 1706, Drezno, Kam. 52, Merseb. 1630, wyśmienity stan zachowania.
150 zł
120 zł