Aukcja nr 17
USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
402 | August II 1697-1733 dukat koronacyjny 1697, na awersie ręka z szablą, Merseb. 1400, Fr. 2830, złoto, waga 3,45g. |
2 500 zł 2 450 zł
403 | August II 1697-1733 talar wikariacki 1711, Drezno, król na koniu, Schnee 1011, Merseb. 1490, patyna. |
1 600 zł 1 800 zł
404 | August II 1697-1733 2/3 talara /gulden/ 1705, Drezno, Dav. 819, Merseb 1450, drobne uszkodzenie tła na awersie ale moneta w pięknym stanie. |
II+ EF+ |
800 zł 1 050 zł
405 | August II 1697-1733 1/6 talara (1/4 coselguldena) 1707, Drezno, Kam. 287, H-Cz. 4614. |
II- EF- |
350 zł 460 zł
406 | August II 1697-1733 halerz 1706, Drezno, Kam. 52, Merseb. 1630, wyśmienity stan zachowania. |
I- UNC- |
150 zł 120 zł