Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  Medale
855 POLSKA
medal papieża Jana Pawła II 1987 r., Aw: Półpostać papieża z krzyżem w lewo, Rw: Herb papieski i napis w otoku: JAN PAWEŁ II PAPIEŻ POLAK, złoto, 15.51 g.
1 500 zł
856 AUSTRIA
medal Karola V 1531 r., Aw: Popiersie cesarza w lewo i napis: IMPERATOR AD AETATIS 31, data 15-31, Rw: Popier- sie arcyksięcia Ferdynanda i Anny w lewo i napis w otok..
500 zł
857 AUSTRIA
medal z okazji odbudowy klasztoru w Göttweig w Dolnej Austrii w 1729 r., sygnowany P.C.B., Aw: Popiersie opata w prawo i napis w otoku: GODEFRIDO D.G. ABBATICO GOTVIC..
700 zł
900 zł
858 AUSTRIA
medal autorstwa C. Radnizky' ego z okazji 50- lecia Cesarsko- Królewskiego Towarzystwa Rolniczego w Wiedniu 1857 r., Aw: Wieśniak siedzący na tle zwierząt i sygn. C. ..
350 zł
859 AUSTRIA
medal autorstwa Zimpela wybity na pamiątkę bierzmowania w Linzu, Aw: Popiersie biskupa z krzyżem w prawo i napis: FRANZ MARIA BISCHOF VON LINZ, Rw: Scena bierzmowania..
I/II
UNC/EF
200 zł
160 zł
860 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Duviviera- wzniesienie Kolumny Narodowej na Placu Vendôme w Paryżu 1800 r., Aw: Popiersie Napo- leona w prawo i napis w otoku: BONAPARTE PREMIER CONSU..
150 zł
240 zł
861 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal Napoleona autorstwa Breneta 1803 r., Aw: Popiersie Napoleona w lewo i sygn poniżej: BRENET, DENON DIR- EXIT, Rw: Fortuna siedząca na statku i napis: A LA FORTUN..
150 zł
160 zł
862 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Andrieu wybity z okazji pierwszych nadań Legii Honorowej w 1804 r., Aw: Popiersie Napoleona w wień- cu laurowym w prawo i sygn. ANDRIEU F., Rw: Krzyż ..
220 zł
310 zł
863 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Montagny' ego na zwycięstwa roku 1805, Aw: Popiersie Napoleona w wieńcu laurowym w prawo i na- pis: NAPOLEON LE GRAND i sygn. MONTAGNY, Rw: Kolumna Na..
100 zł
80 zł
864 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa L. Manfrediniego wybity z okazji zwycięstwa pod Jeną 1806 r., Aw: Popiersie Napoleona w koronie żelaz- nej w prawo, napis w otoku; w odcinku: MEDIOLAN..
120 zł
230 zł
865 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Andrieu wybity z okazji przymierza z Saksonią w 1806 r., Aw: Popiersia Napoleona i Karola Wielkiego w prawo i napisy pionowe po bokach: NAPOLEON EMP. ..
500 zł
620 zł
866 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal j.w. Bramsen 551, brąz 39.5 mm, 37.35 g.
150 zł
200 zł
867 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Hoecknera wybity z okazji wizyty Napoleona w Dreźnie 1807 r., Aw: Popiersie Napoleona w mundurze w prawo i napis w otoku, Rw: Popiersie Fryderyka Augu..
250 zł
340 zł
868 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Andrieu wybity z okazji dotarcia wojsk francuskich do Wisły 1807 r., Aw: Popiersie Napoleona w prawo i napis, sygn. ANDRIEU F., DENON DIR., Rw: Leżąca..
500 zł
900 zł
869 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Andrieu i Droza wybity z okazji zawarcia pokoju w Tylży 1807 r., Aw: Popiersia Napoleona, Aleksandra I i Wilhelma III w prawo i napis, u dołu sygn. AN..
500 zł
700 zł
870 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Andrieu i Depaulisa na przyłączenie Rzymu do Francji 1809 r., Aw: Personifikacje Rzymu i Paryża w strojach antycznych w lewo i napis: ROME PARIS; u do..
500 zł
620 zł
871 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Galle i Andrieu na odwrót Wielkiej Armii 1812 r., Aw: Popiersie Napoleona w wieńcu w prawo i napis, sygn. ANDRIEU F., Rw: Wojownik w zbroi antycznej u..
200 zł
300 zł
872 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Gayrarda na śmierć księcia i księżnej Bordeaux w 1820 r., Aw: Popiersie księcia w mundurze w lewo i napis, Rw: Popiersie księżnej w woalu w lewo i nap..
200 zł
873 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal autorstwa Montagny' ego na sprowadzenie prochów Napoleona do Francji 1840 r., Aw: Popiersie cesarza w wień- cu w prawo i napis: HIST. DE LA REVOLUTION DE L' EMP..
120 zł
100 zł
874 FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich
medal alegoryczny autorstwa N. Gatteaux i Andrieu, Aw: Scena zaślubin i sygn. ANDRIEU F., Rw: Para starych ludzi na tle zboża i narzędzi rolniczych i napis w otoku: D..
250 zł