Aukcja nr 17
USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
860 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Duviviera- wzniesienie Kolumny Narodowej na Placu Vendôme w Paryżu 1800 r., Aw: Popiersie Napo- leona w prawo i napis w otoku: BONAPARTE PREMIER CONSU.. |
150 zł 240 zł
861 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal Napoleona autorstwa Breneta 1803 r., Aw: Popiersie Napoleona w lewo i sygn poniżej: BRENET, DENON DIR- EXIT, Rw: Fortuna siedząca na statku i napis: A LA FORTUN.. |
II- EF- |
150 zł 160 zł
862 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Andrieu wybity z okazji pierwszych nadań Legii Honorowej w 1804 r., Aw: Popiersie Napoleona w wień- cu laurowym w prawo i sygn. ANDRIEU F., Rw: Krzyż .. |
220 zł 310 zł
863 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Montagny' ego na zwycięstwa roku 1805, Aw: Popiersie Napoleona w wieńcu laurowym w prawo i na- pis: NAPOLEON LE GRAND i sygn. MONTAGNY, Rw: Kolumna Na.. |
II+ EF+ |
100 zł 80 zł
864 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa L. Manfrediniego wybity z okazji zwycięstwa pod Jeną 1806 r., Aw: Popiersie Napoleona w koronie żelaz- nej w prawo, napis w otoku; w odcinku: MEDIOLAN.. |
120 zł 230 zł
865 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Andrieu wybity z okazji przymierza z Saksonią w 1806 r., Aw: Popiersia Napoleona i Karola Wielkiego w prawo i napisy pionowe po bokach: NAPOLEON EMP. .. |
I- UNC- |
500 zł 620 zł
866 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal j.w. Bramsen 551, brąz 39.5 mm, 37.35 g. |
150 zł 200 zł
867 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Hoecknera wybity z okazji wizyty Napoleona w Dreźnie 1807 r., Aw: Popiersie Napoleona w mundurze w prawo i napis w otoku, Rw: Popiersie Fryderyka Augu.. |
250 zł 340 zł
868 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Andrieu wybity z okazji dotarcia wojsk francuskich do Wisły 1807 r., Aw: Popiersie Napoleona w prawo i napis, sygn. ANDRIEU F., DENON DIR., Rw: Leżąca.. |
I- UNC- |
500 zł 900 zł
869 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Andrieu i Droza wybity z okazji zawarcia pokoju w Tylży 1807 r., Aw: Popiersia Napoleona, Aleksandra I i Wilhelma III w prawo i napis, u dołu sygn. AN.. |
I- UNC- |
500 zł 700 zł
870 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Andrieu i Depaulisa na przyłączenie Rzymu do Francji 1809 r., Aw: Personifikacje Rzymu i Paryża w strojach antycznych w lewo i napis: ROME PARIS; u do.. |
II+ EF+ |
500 zł 620 zł
871 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Galle i Andrieu na odwrót Wielkiej Armii 1812 r., Aw: Popiersie Napoleona w wieńcu w prawo i napis, sygn. ANDRIEU F., Rw: Wojownik w zbroi antycznej u.. |
200 zł 300 zł
872 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Gayrarda na śmierć księcia i księżnej Bordeaux w 1820 r., Aw: Popiersie księcia w mundurze w lewo i napis, Rw: Popiersie księżnej w woalu w lewo i nap.. |
II- EF- |
200 zł | |
873 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal autorstwa Montagny' ego na sprowadzenie prochów Napoleona do Francji 1840 r., Aw: Popiersie cesarza w wień- cu w prawo i napis: HIST. DE LA REVOLUTION DE L' EMP.. |
120 zł 100 zł
874 | FRANCJA- Kolekcja medali napoleońskich medal alegoryczny autorstwa N. Gatteaux i Andrieu, Aw: Scena zaślubin i sygn. ANDRIEU F., Rw: Para starych ludzi na tle zboża i narzędzi rolniczych i napis w otoku: D.. |
250 zł |