Aukcja nr 17

USD/PLN: 3.890 | EUR/PLN: 4.283 | data: 27-02-1999
Jesteś w: A17  Medale  NIEMCY
875 NIEMCY
medal religijny z rejonu Gór Kruszcowych (Erzgebirge) 1546 r., Aw: Ostatnia Wieczerza i napis w otoku: SI DIE RIC DE SICE AVRO HOC PASLM, u dołu data 1546, Rw: Scena ..
500 zł
480 zł
876 NIEMCY
medal S. Dadlera wybity z okazji zwycięstwa połączonych wojsk szwedzko-saskich nad wojskami cesarskimi pod Breiten- feld w 1631 r., Aw: Popiersie króla Gustawa Adolfa..
1 800 zł
1 440 zł
877 NIEMCY
medal autorstwa Sebastian Dadlera wybity z okazji zwycięstwa pod Breitenfeld w 1631 r., Aw: Widok pola bitwy, u góry anioł z mieczem i napis w otoku: AVXILIANTE DEO P..
3 000 zł
2 900 zł
878 NIEMCY
medal z okazji wzniesienia kościoła św. Trójcy w Ratyzbonie (Regensburg) w 1627 r., Aw: Widok kościoła i napis w oto- ku: IN NOM S.S. TRINIT EVER POS SPQR 4 IVL MDCXX..
1 500 zł
2 100 zł
879 NIEMCY
Freising - biskupstwo, medal Sede Vacante wybity po śmierci biskupa Teodora von Bayern 1727- 1763, Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem i napis: INSIGNIA CAPITVLI, wokół he..
500 zł
920 zł
880 NIEMCY
medal autorstwa Loosa wybity z okazji wkroczenia zwycięskich wojsk angielskich i pruskich do Paryża w 1815 r., Aw: W wieńcu laurowym zwrócone do siebie popiersia Blüc..
250 zł
200 zł
881 NIEMCY
medal autorstwa C. Loosa i W. Kullricha wybity z okazji budowy pomnika Fryderyka Wilhelma III w 1878 r., Aw: Popier- sie pary królewskiej w prawo, u dołu sygn. C. LOO..
200 zł
180 zł
882 NIEMCY
medal wybity z okazji 25 lecia zwycięstwa w wojnie francusko- pruskiej 1895 r., Aw: Popiersia trzech cesarzy w prawo i napis: WILHELM I, FRIEDRICH, WILHELM II, Rw: Or..
I/II
UNC/EF
100 zł
80 zł