Aukcja nr 16

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 3.951 | data: 21-11-1998
Jesteś w: A16  PLAKIETY  NIEMCY
1162 NIEMCY
Norymberga- Johann Eiser, medal autorstwa P.P. Wernera 1739 r., Aw: Popiersie na wprost w szerokim kołnierzu, na ramieniu sygn.P.P.W., w otoku napis IOHANN EISER NORI..
200 zł
160 zł
1163 NIEMCY
anonimowy medal chrzcielny XVIII w.; Klęcząca kobieta trzyma dziecko nad chrzcielnicą, z prawej kapłan w geście błogo- sławieństwa i siedząca Ecclesia z krzyżem, jedn..
300 zł
240 zł
1164 NIEMCY
medal karciany XVIII w., Aw: Sowa z kartami w szponach, Rw: Napis poziomy: VERSEHEN IST VERSPIELT, srebro 26 mm 5.68 g.
100 zł
160 zł
1165 NIEMCY
medal pamiątkowy Akwizgranu (Aachen) 1883 r., Aw: Popiersie Wilhelma I Pruskiego z małżonką w lewo, Rw: Widok mias- ta i napis u góry: CIVITAS AURELIA AQUENSIS; u doł..
200 zł
1166 NIEMCY
medal gen. von Gallwitza 1915 r., Aw: Popiersie generała trzy czwarte w prawo i napis: GENERAL V. GALLWITZ, sygn. A.H. Nuernberg, Rw: Orzeł w locie w prawo z wiązką p..
St. Lustrz.
200 zł