Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
talar 1631, Szczecin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis z tytulaturą biskupa kamie..
685 POMORZE / Bogusław XIV 1620-1637
talar 1631, Szczecin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis z tytulaturą biskupa kamieńskiego, Hildisch 318, Dav. 7276, rzadki.
4 200 zł
4 200 zł
686 POMORZE / Bogusław XIV 1620-1637
talar 1654, Szczecin, Aw: Popiersie i napis, Rw: Napisy, Hildisch 379, Dav. 372 B, bardzo rzadka i efektowna moneta okolicznościowa wybita w 1654 roku z okazji uroczy..
7 500 zł
9 500 zł
podwójny szeląg 1628, Szczecin, Aw: Gryf i napis, Rw: Litery DS i napis, Hildisch 366. podwójny szeląg 1628, Szczecin, Aw: Gryf i napis, Rw: Litery DS i napis, Hildisch 366.
687 POMORZE / Bogusław XIV 1620-1637
podwójny szeląg 1628, Szczecin, Aw: Gryf i napis, Rw: Litery DS i napis, Hildisch 366.
I/II
UNC/EF
100 zł
110 zł
podwójny szeląg 1629, Szczecin, j.w., Hildisch 367, patyna.
688 POMORZE / Bogusław XIV 1620-1637
80 zł
110 zł
grosz 1618, Darłowo, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko i napis, Hildisch 283.
689 POMORZE / Bogusław XIV 1620-1637
80 zł
155 zł
grosz 1620, Darłowo, j.w., Hildisch 285.
690 POMORZE / Bogusław XIV 1620-1637
60 zł
155 zł