Aukcja nr 15
USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
966 | Brandenburgia-Prusy / Wilhelm 1861-1888 talar 1861, Berlin, Aw: Głowa i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem i insygniami królewskimi, w otoku napis, Thun 266 |
I- UNC- |
250 zł 200 zł
967 | Brandenburgia-Prusy / Wilhelm 1861-1888 talar 1866, Berlin, Aw: Głowa w wieńcu laurowym i napis w otoku, Rw: j.w., Thun 270 |
I UNC |
300 zł 290 zł