Aukcja nr 15

USD/PLN: 3.390 | EUR/PLN: 3.736 | data: 23-05-1998
talar 1861, Berlin, Aw: Głowa i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem i insygniami królewskimi, w .. talar 1861, Berlin, Aw: Głowa i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem i insygniami królewskimi, w ..
966 Brandenburgia-Prusy / Wilhelm 1861-1888
talar 1861, Berlin, Aw: Głowa i napis w otoku, Rw: Orzeł z monogramem i insygniami królewskimi, w otoku napis, Thun 266
250 zł
200 zł
talar 1866, Berlin, Aw: Głowa w wieńcu laurowym i napis w otoku, Rw: j.w., Thun 270 talar 1866, Berlin, Aw: Głowa w wieńcu laurowym i napis w otoku, Rw: j.w., Thun 270
967 Brandenburgia-Prusy / Wilhelm 1861-1888
talar 1866, Berlin, Aw: Głowa w wieńcu laurowym i napis w otoku, Rw: j.w., Thun 270
300 zł
290 zł