Aukcja nr 14

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  ŚREDNIOWIECZE  POLSKA  Polska Dzielnicowa
Henryk I lub II 1201-1241, brakteat typ ratajski; Głowa pod arkadami, Fbg 47, Gum.183, Str.XXI.64,..
85 POLSKA / Polska Dzielnicowa
Henryk I lub II 1201-1241, brakteat typ ratajski; Głowa pod arkadami, Fbg 47, Gum.183, Str.XXI.64, bardzo rzadki
500 zł
780 zł
Iwo Odrowąż- biskup krakowski 1218-1229, denar, Aw: Książe na tronie, Rw: Nad murem między dwoma w.. Iwo Odrowąż- biskup krakowski 1218-1229, denar, Aw: Książe na tronie, Rw: Nad murem między dwoma w..
86 POLSKA / Polska Dzielnicowa
Iwo Odrowąż- biskup krakowski 1218-1229, denar, Aw: Książe na tronie, Rw: Nad murem między dwoma wieżami popiersie biskupa; w otoku napis: SCS VENCEZLAVS, Str.176, Gu..
350 zł
280 zł
brakteat- połowa XIII w.; Święty Maurycy z tarczą i mieczem, Str.XX.20b, naśladownictwo brakteatów..
87 POLSKA / Polska Dzielnicowa
brakteat- połowa XIII w.; Święty Maurycy z tarczą i mieczem, Str.XX.20b, naśladownictwo brakteatów magdeburskich; wyśmienity stan zachowania
I/II
UNC/EF
500 zł
460 zł