Aukcja nr 14
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w:
A14
› Monety państw historycznie związanych z Polską
› ŚLĄSK
› Księstwo Oleśnickie dynastia Wirtemberska-Sylwiusz Fryderyk 1668-1697
763 | ŚLĄSK / Księstwo Oleśnickie dynastia Wirtemberska-Sylwiusz Fryderyk 1668-1697 6 krajcarów 1674, Oleśnica, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop. 428 I 1, F.uS. 2295, patyna. |
I- UNC- |
120 zł | |
764 | ŚLĄSK / Księstwo Oleśnickie dynastia Wirtemberska-Sylwiusz Fryderyk 1668-1697 6 krajcarów 1674, Oleśnica, j.w., Kop. 428 I 1, F.uS. 2295. |
I/II UNC/EF |
120 zł | |
765 | Księstwo Oleśnickie dynastia Wirtemberska-Sylwiusz Fryderyk 1668-1697 / Christian Ulryk 1668-1704 1 krajcar 1683, Oleśnica, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop. 451 I 4, F.uS. 2381. |
I/II UNC/EF |
50 zł | |
766 | Księstwo Oleśnickie dynastia Wirtemberska-Sylwiusz Fryderyk 1668-1697 / Christian Ulryk 1668-1704 zestaw monet 1 krajcar 1680, 1682, 1683, Oleśnica, Kop. 451 I, F.uS. 2368, 2376, 2381, razem 3 sztuki. |
I/II UNC/EF |
120 zł | |
767 | Księstwo Oleśnickie dynastia Wirtemberska-Sylwiusz Fryderyk 1668-1697 / Christian Ulryk 1668-1704 zestaw monet grosik 1680, 1681, 1682, Oleśnica, Kop. 448 I, F.uS. 2369, 2374, 2377, razem 3 sztuki. |
100 zł |