Aukcja 14 / 87
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
brakteat- połowa XIII w.
Numer: | 87 |
Opis: | POLSKA / Polska Dzielnicowa. brakteat- połowa XIII w.; Święty Maurycy z tarczą i mieczem, Str.XX.20b, naśladownictwo brakteatów magdeburskich; wyśmienity stan zachowania |
Stan: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 22-11-1997 |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | 460 zł |
Ilość odsłon: 1235