Aukcja 14 / 45

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997

follis- Antiochia, Aw: Popiersie w prawo i napis:...LIC LICINIVS PF AVG, Rw: Stojący Jowisz z Wiktorią i orłem u stóp i napis: IOVI CONSERVATORI AVGG CNN, w odcinku ANT, Sear 3799, Coh.126, razem 2 sztuki

Numer: 45
Opis: CESARSTWO RZYMSKIE / Licyniusz I 308-324. follis- Antiochia, Aw: Popiersie w prawo i napis:...LIC LICINIVS PF AVG, Rw: Stojący Jowisz z Wiktorią i orłem u stóp i napis: IOVI CONSERVATORI AVGG CNN, w odcinku ANT, Sear 3799, Coh.126, razem 2 sztuki; ciekawy zestaw dwóch monet z identycznym awersem i rewersami z odmiennych warsztatów; ładny stan zachowania i piękna patyna
Stan: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Cena szacunkowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 72 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1018