Aukcja 14 / 3

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  STAROŻYTNOŚĆ  GRECJA

Pantikapea, brąz IV-III w. pne, Aw: Głowa Pana w prawo, Rw: Przednia część gryfona w lewo i napis: niźej jesiotr, BMC 20, 21 mm, 6.38 g., patyna

Numer: 3
Opis: GRECJA. Pantikapea, brąz IV-III w. pne, Aw: Głowa Pana w prawo, Rw: Przednia część gryfona w lewo i napis: niźej jesiotr, BMC 20, 21 mm, 6.38 g., patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 22-11-1997
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 170 zł
Ilość odsłon: 1390