Aukcja 14 / 1090

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
Jesteś w: A14  LITERATURA

T. Rewoliński- Katalog medali religijnych odnoszących się do `Kościoła Katolickiego we wszystkich krajach dawnej Polski ze zbioru T. Rewolińskiego..Cz.I i II, 192 str., 30 tablic, odbitka kserograficzna, Radom 1887, oprawa półskórek ze złoceniami

Numer: 1090
Opis: T. Rewoliński- Katalog medali religijnych odnoszących się do `Kościoła Katolickiego we wszystkich krajach dawnej Polski ze zbioru T. Rewolińskiego..Cz.I i II, 192 str., 30 tablic, odbitka kserograficzna, Radom 1887, oprawa półskórek ze złoceniami
Stan: ,
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1209