Aukcja 14 / 1089
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 3.912 | data: 22-11-1997
E. Raczyński- Gabinet medalów polskich, tomy I, II i III , 1095 str., 743 ilustracje, Wrocław 1838 i Poznań 1841, w tomie III karta tytułowa odbita na kserografie, drobne ślady zalania, jednolita piękna oprawa w czerwony półskórek z etui na każdy tom
Numer: | 1089 |
Opis: | E. Raczyński- Gabinet medalów polskich, tomy I, II i III , 1095 str., 743 ilustracje, Wrocław 1838 i Poznań 1841, w tomie III karta tytułowa odbita na kserografie, drobne ślady zalania, jednolita piękna oprawa w czerwony półskórek z etui na każdy tom |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 22-11-1997 |
Cena szacunkowa: | 2 100 zł |
Cena wywoławcza: | 1 680 zł |
Cena wylicytowana: | 2 150 zł |
Ilość odsłon: 1328