Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
942 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel koronacyjny 1896, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Insygnia koronacyjne w wieńcu, Uzdenikow 4127 |
I UNC |
200 zł 220 zł
943 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1896, Paryż (jedna gwiazdka na rancie), Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżejnominał i data, Uzdenikow 2030 |
80 zł | |
944 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1897, Bruksela (dwie gwiazdki na rancie), Aw i Rw j.w., Uzdenikow 2039 |
I- UNC- |
125 zł | |
945 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel pomnikowy 1898, Aw: Głowa Aleksandra II, w otoku napisy, Rw: Pomnik Aleksandra II na tle Kremla, w otokunapisy, Uzdenikow 4128, bardzo rzadki |
I- UNC- |
1 200 zł 960 zł
946 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1898, Paryż, Aw: Głowa w lewo, w otoku napisy, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2050 |
I- UNC- |
125 zł 100 zł
947 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1898, Bruksela, j.w., Uzdenikow 2051 |
I- UNC- |
125 zł 100 zł
948 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1898, Petersburg (AÉ na rancie), j.w., Uzdenikow 2047 |
I- UNC- |
125 zł | |
949 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1899, Petersburg (î.á na rancie), j.w., Uzdenikow 2056 |
I UNC |
200 zł | |
950 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1899, Petersburg (î.á na rancie), j.w., Uzdenikow 2056 |
II+ EF+ |
100 zł | |
951 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1899, Bruksela, j.w., Uzdenikow 2059 |
II- EF- |
75 zł 60 zł
952 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1901, Petersburg (A.P.), j.w., Uzdenikow 2079 |
100 zł | |
953 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1902, Petersburg, Uzdenikow 2091 |
III VF |
100 zł 100 zł
954 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1903, j.w., Uzdenikow 2097, rzadki |
200 zł 160 zł
955 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1904, j.w., Uzdenikow 2103, bardzo rzadki |
III VF |
500 zł 640 zł
956 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1905, j.w., Uzdenikow 2109, rzadki |
III VF |
350 zł 460 zł
957 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1906, j.w., Uzdenikow 2114, rzadki |
III- VF- |
125 zł 100 zł
958 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1907, j.w., Uzdenikow 2121 |
200 zł 160 zł
959 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1908, j.w., Uzdenikow 2126, rzadki |
400 zł 540 zł
960 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1909, j.w., Uzdenikow 2132, rzadki |
300 zł 240 zł
961 | ROSJA / Mikołaj II 1894-1917 rubel 1910, j.w., Uzdenikow 2138, rzadki; mała wada blachy |
100 zł 80 zł