Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MONETY OBCE  ROSJA  Mikołaj II 1894-1917
942 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel koronacyjny 1896, Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Insygnia koronacyjne w wieńcu, Uzdenikow 4127
200 zł
220 zł
943 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1896, Paryż (jedna gwiazdka na rancie), Aw: Głowa w lewo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżejnominał i data, Uzdenikow 2030
80 zł
944 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1897, Bruksela (dwie gwiazdki na rancie), Aw i Rw j.w., Uzdenikow 2039
125 zł
945 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel pomnikowy 1898, Aw: Głowa Aleksandra II, w otoku napisy, Rw: Pomnik Aleksandra II na tle Kremla, w otokunapisy, Uzdenikow 4128, bardzo rzadki
1 200 zł
960 zł
946 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1898, Paryż, Aw: Głowa w lewo, w otoku napisy, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2050
125 zł
100 zł
947 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1898, Bruksela, j.w., Uzdenikow 2051
125 zł
100 zł
948 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1898, Petersburg (AÉ na rancie), j.w., Uzdenikow 2047
125 zł
949 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1899, Petersburg (î.á na rancie), j.w., Uzdenikow 2056
200 zł
950 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
100 zł
951 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1899, Bruksela, j.w., Uzdenikow 2059
75 zł
60 zł
952 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1901, Petersburg (A.P.), j.w., Uzdenikow 2079
100 zł
953 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1902, Petersburg, Uzdenikow 2091
100 zł
100 zł
954 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1903, j.w., Uzdenikow 2097, rzadki
200 zł
160 zł
955 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1904, j.w., Uzdenikow 2103, bardzo rzadki
500 zł
640 zł
956 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1905, j.w., Uzdenikow 2109, rzadki
350 zł
460 zł
957 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1906, j.w., Uzdenikow 2114, rzadki
III-
VF-
125 zł
100 zł
958 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1907, j.w., Uzdenikow 2121
200 zł
160 zł
959 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1908, j.w., Uzdenikow 2126, rzadki
400 zł
540 zł
960 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1909, j.w., Uzdenikow 2132, rzadki
300 zł
240 zł
961 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel 1910, j.w., Uzdenikow 2138, rzadki; mała wada blachy
100 zł
80 zł