Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MONETY OBCE  ROSJA  Aleksander III 1881-1894
927 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
10 rubli 1894, Petersburg, Aw: Głowa w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data,Uzdenikow 304, Mich. 193, Fr.150
1 800 zł
2 450 zł
928 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1884, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: Nominał i data w wieńcu, Uzdenikow 1949, Mich.57,rzadki
100 zł
180 zł
929 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1887, Aw: Głowa w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 1973,Mich. 105
200 zł
250 zł
930 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1888, j.w., Uzdenikow 1981, Mich.118, rzadki w tym stanie zachowania
1 000 zł
800 zł
931 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1888, j.w., Uzdenikow 1981, Mich.118
100 zł
80 zł
932 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1889, j.w., Uzdenikow 1988, Mich.131, bardzo rzadki
500 zł
2 850 zł
933 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1890, j.w., Uzdenikow 1995, Mich.144, rzadki w pięknym stanie zachowania
1 600 zł
1 280 zł
934 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1891, j.w., Uzdenikow 2002, Mich.157, patyna
300 zł
935 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1892, j.w., Uzdenikow 2009, Mich.170
200 zł
936 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1893, j.w., Uzdenikow 2013, Mich.181, bardzo rzadki
St. Lustrz.
3 000 zł
2 500 zł
937 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1893, j.w., Uzdenikow 2013, Mich.181
150 zł
938 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
50 kopiejek 1894, Aw: Głowa w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2021
250 zł
200 zł
939 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
25 kopiejek 1893, Aw: Głowa w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2015,Mich. 183, rzadkie
250 zł
200 zł
940 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
25 kopiejek 1894, j.w., Uzdenikow 2022
200 zł
160 zł
941 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
1/4 kopiejki 1886, 1887, 1888, 1889, 1892, 1893, Petersburg, Aw: Monogram, Rw: Nominał i data, Uzdenikow 3762,3766, 3770, 3774, 3787, 3792, Mich. 101, 115, 128, 141, ..
I/II
UNC/EF
50 zł
70 zł