Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
927 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 10 rubli 1894, Petersburg, Aw: Głowa w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data,Uzdenikow 304, Mich. 193, Fr.150 |
I- UNC- |
1 800 zł 2 450 zł
928 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1884, Petersburg, Aw: Orzeł dwugłowy, w otoku napis, Rw: Nominał i data w wieńcu, Uzdenikow 1949, Mich.57,rzadki |
III VF |
100 zł 180 zł
929 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1887, Aw: Głowa w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 1973,Mich. 105 |
200 zł 250 zł
930 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1888, j.w., Uzdenikow 1981, Mich.118, rzadki w tym stanie zachowania |
I UNC |
1 000 zł 800 zł
931 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1888, j.w., Uzdenikow 1981, Mich.118 |
100 zł 80 zł
932 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1889, j.w., Uzdenikow 1988, Mich.131, bardzo rzadki |
500 zł 2 850 zł
933 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1890, j.w., Uzdenikow 1995, Mich.144, rzadki w pięknym stanie zachowania |
I UNC |
1 600 zł 1 280 zł
934 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1891, j.w., Uzdenikow 2002, Mich.157, patyna |
II+ EF+ |
300 zł | |
935 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1892, j.w., Uzdenikow 2009, Mich.170 |
200 zł | |
936 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1893, j.w., Uzdenikow 2013, Mich.181, bardzo rzadki |
St. Lustrz. |
3 000 zł 2 500 zł
937 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1893, j.w., Uzdenikow 2013, Mich.181 |
II- EF- |
150 zł | |
938 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 50 kopiejek 1894, Aw: Głowa w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2021 |
I- UNC- |
250 zł 200 zł
939 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 25 kopiejek 1893, Aw: Głowa w prawo, w otoku napis, Rw: Orzeł dwugłowy, poniżej nominał i data, Uzdenikow 2015,Mich. 183, rzadkie |
II- EF- |
250 zł 200 zł
940 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 25 kopiejek 1894, j.w., Uzdenikow 2022 |
I- UNC- |
200 zł 160 zł
941 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 1/4 kopiejki 1886, 1887, 1888, 1889, 1892, 1893, Petersburg, Aw: Monogram, Rw: Nominał i data, Uzdenikow 3762,3766, 3770, 3774, 3787, 3792, Mich. 101, 115, 128, 141, .. |
I/II UNC/EF |
50 zł 70 zł