Aukcja 13 / 905
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
25 kopiejek 1854, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1675, Mich.648, patyna
Numer: | 905 |
Opis: | ROSJA / Mikołaj I 1825-1855. 25 kopiejek 1854, Petersburg, j.w., Uzdenikow 1675, Mich.648, patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 50 zł |
Cena wywoławcza: | 40 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 907