Aukcja 13 / 713
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
medal niesygnowany wybity we Francji w zakładach Penin Poncet w Lyonie dla uczczenia zjazdu rodziny Radziwiłłóww Nieświeżu 12-25.VIII.1910, Aw: Widok zamku w Nieświeżu i napis poniżej, Rw: Orzeł z tarczą herbowąRadziwiłłów na piersi, powyżej mitra książęca po bokach napis, Strzałk. 185 RRR, brąz 58 mm, 98.17 g., dużarzadkość
Numer: | 713 |
Opis: | POLSKA. medal niesygnowany wybity we Francji w zakładach Penin Poncet w Lyonie dla uczczenia zjazdu rodziny Radziwiłłóww Nieświeżu 12-25.VIII.1910, Aw: Widok zamku w Nieświeżu i napis poniżej, Rw: Orzeł z tarczą herbowąRadziwiłłów na piersi, powyżej mitra książęca po bokach napis, Strzałk. 185 RRR, brąz 58 mm, 98.17 g., dużarzadkość; patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 24-05-1997 |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | 280 zł |
Ilość odsłon: 970