Aukcja 13 / 712
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
medal nagrodowy Towarzystwa Gospodarczego sygnowany C. RADNITZKY, Aw: Płody rolne i napis: DOBRZEZASŁUŻONEMU, Rw: Scena orki wiosennej, poniżej napis: SZCZĘŚĆ BOŻE, srebro (punca na rancie) 59 mm,75.69 g., nieznacznie uszkodzony rant
Numer: | 712 |
Opis: | POLSKA. medal nagrodowy Towarzystwa Gospodarczego sygnowany C. RADNITZKY, Aw: Płody rolne i napis: DOBRZEZASŁUŻONEMU, Rw: Scena orki wiosennej, poniżej napis: SZCZĘŚĆ BOŻE, srebro (punca na rancie) 59 mm,75.69 g., nieznacznie uszkodzony rant |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 943