Aukcja nr 13

USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
Jesteś w: A13  MEDALE  GRECJA
732 GRECJA
medal dla uczestników zawodów między olimpijskich w Atenach wybity w 1906 r., sygnowany W. PITTNER I M.AYTPA™, Aw: Siedząca postać kobieca na tle płomieni i Feniks, z..
200 zł
540 zł