Aukcja nr 13
USD/PLN: 3.220 | EUR/PLN: 3.720 | data: 24-05-1997
732 | GRECJA medal dla uczestników zawodów między olimpijskich w Atenach wybity w 1906 r., sygnowany W. PITTNER I M.AYTPA™, Aw: Siedząca postać kobieca na tle płomieni i Feniks, z.. |
II+ EF+ |
200 zł 540 zł