Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MEDALE
679 NIEMCY / Prusy
medal sygnowany Loos, Gube wybity w 1825 r. z okazji małżeństwa księżniczki Luizy, córki króla Prus z Fryderykiemksięciem Nassau, Aw: Popiersia młodej pary i wokół na..
400 zł
430 zł
680 NIEMCY / Prusy
medal za ratowanie z niebezpieczeństwa z lat 1833-1840, Aw: Głowa króla w lewo i napis w otoku: FRIEDRICHWILHELM III KOENIG VON PREUSSEN, Rw: W wieńcu z liści dębowyc..
350 zł
350 zł
681 NIEMCY / Prusy
medal nagrodowy Akademii Sztuki sygn. C. Pfeuffer, Aw: Głowa Fryderyka Wilhelma IV z tytulaturą wokół, Rw:Siedząca kobieta z kartą i piórem w dłoni, w otoku napis: DI..
350 zł
280 zł
682 NIEMCY / Prusy
Fryderyk Wilhelm IV (1840-1861), medal nagrodowy za osiągnięcia przemysłowe, Aw: Popiersie w prawo wokółpierścień z ozdobnych listków, Rw: Postać kobieca z koroną i w..
150 zł
120 zł
683 NIEMCY / Prusy
medal sygn. K. Fischer i C. Pfeuffer wybity z okazji hołdu Królewca (Koenigsberg) w 1840 r., Aw: Głowa FryderykaWilhelma IV i napis wokół, Rw: Insygnia królewskie na ..
150 zł
180 zł
684 NIEMCY / Prusy
medal sygn. C. Pfeuffer wybity w 1861 r. z okazji koronacji Wilhelma I i Augusty, Aw: Popiersia pary cesarskiejw prawo i napis wokół, Rw: Insygnia królewskie na tle p..
150 zł
200 zł
685 NIEMCY / Prusy
medal sygn. Kullrich z okazji jubileuszu małżeństwa Wilhelma I (1861-88), Aw: Popiersia pary królewskiej w lewoi napis w otoku, pod popiersiem KULLRICH, Rw: Poziomy c..
125 zł
686 NIEMCY / Prusy
medal ku czci Bismarcka, Aw: Popiersie w pikelhaubie w lewo i wokół napis: FURST BISMARCK DERBAUMEISTER DES DEUTSCHEN REICHES, Rw: Poziomy napis, u góry i na dole ozd..
200 zł
160 zł
687 NIEMCY / Prusy
medal z okazji zaślubin Wilhelma księcia pruskiego z Wiktorią księżniczką Schleswig-Holstein, Aw: Popiersia młodejpary pod koroną zwrócone do siebie i napis: WILHELM ..
350 zł
420 zł
688 NIEMCY / Prusy
medal pamiątkowy z 1887 r, sygn. Weigand, Aw: Popiersie dwóch królów pruskich w lewo i daty 1832-1882, na dolnejobrączce napis: WEIGAND SC, Rw: Siedząca postać kobiec..
300 zł
689 NIEMCY / Prusy
medal wybity z okazji zaślubin księcia Ernesta Augusta z księżniczką Wiktorią Luizą w 1913 r., Aw: Popiersia młodejpary w prawo i napis: PRINZ ERNST AUGUST. PRINZESSI..
200 zł
260 zł
690 NIEMCY / Prusy
medal sygn. Weigand wybity z okazji rocznicy ślubu Wilhelma II i Augusty Wiktorii, Aw: Popiersia pary cesarskieji tytulatura wokoło, Rw: Pamiątkowy napis, srebro 45 m..
125 zł
691 NIEMCY / Saksonia
medal z 1672 r. z okazji odnowienia kaplicy w Moritzburgu, Aw: Kolumna na niej hełm i tarcza z inicjałami IG, Rw:Kurfurst klęczący w kościele, napisy wokół, w odcinku..
2 000 zł
692 NIEMCY / Saksonia
medal wybity w 1891 r. nakładem Towarzystwa Numizmatycznego w Dreźnie z okazji ślubu Fryderyka Augustaksięcia saskiego z Luizą księżniczką saską i arcyksiężniczką aus..
250 zł
693 NIEMCY / Saksonia
medal z okazji śmierci wielkiego księcia Sachsen- Weimar- Eisenach w 1894 r, sygn. W. Mayer, Aw: Popiersie trzyczwarte w lewo i sygnatura W. MAYER, Rw: Napis poziomy:..
175 zł
220 zł
694 NIEMCY / III Rzesza
medal A. Hitlera z roku 1933, Aw: Popiersie Hitlera trzy czwarte w lewo i napis: Unser die Zukunft. Adolf Hitler, Rw:Orzeł ze swastyką na piersi zrywający łańcuchy i ..
200 zł
695 ROSJA
medal z okazji śmierci carycy Elżbiety, sygn. B. Scott, Aw: Popiersie carycy w prawo i napis w otoku; pod popiersiemB. SCOTT F., Rw: Caryca w chmurach pod aureolą z g..
1 000 zł
800 zł
696 ROSJA
medal sygn, Waechter i L. Vernier wybity z okazji otwarcia i poświęcenia Petersburskiej Akademii Sztuk Pięknychw 1765 r., Aw: Popiersie carycy Katarzyny II w prawo i ..
1 000 zł
800 zł
697 ROSJA
medal autorstwa W. Aleksiejewa wybity w 1826 r. z okazji koronacji Mikołaja I, Aw: Głowa Mikołaja I i napisw otoku, Rw: Kolumna z koroną, nad nią Oko Opatrzności i na..
100 zł
698 ROSJA
medal nagrodowy, Aw: Orzeł carski pod koroną i sygn. M. Sizorski, Rw: Stojąca postać kobieca z wieńcemi kagankiem, wokół napis: OSIĄGAJĄCEMU SUKCESY, srebro 42 mm, 25..
300 zł