Aukcja 11 / 693

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MEDALE  NIEMCY  Saksonia

medal z okazji śmierci wielkiego księcia Sachsen- Weimar- Eisenach w 1894 r, sygn. W. Mayer, Aw: Popiersie trzyczwarte w lewo i sygnatura W. MAYER, Rw: Napis poziomy: CARL- AUGUST ERBGROSSHERZOG VONSACHSEN- WEIMAR- EISENACH, poniżej gałązka palmowa i napis na szarfie: 31. JULI 1844, 20. NOV. 1894, srebro,42 mm, 24.95 g.

Numer: 693
Opis: NIEMCY / Saksonia. medal z okazji śmierci wielkiego księcia Sachsen- Weimar- Eisenach w 1894 r, sygn. W. Mayer, Aw: Popiersie trzyczwarte w lewo i sygnatura W. MAYER, Rw: Napis poziomy: CARL- AUGUST ERBGROSSHERZOG VONSACHSEN- WEIMAR- EISENACH, poniżej gałązka palmowa i napis na szarfie: 31. JULI 1844, 20. NOV. 1894, srebro,42 mm, 24.95 g.
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 18-05-1996
Cena szacunkowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 140 zł
Cena wylicytowana: 220 zł
Ilość odsłon: 1027