Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MEDALE  ROSJA
695 ROSJA
medal z okazji śmierci carycy Elżbiety, sygn. B. Scott, Aw: Popiersie carycy w prawo i napis w otoku; pod popiersiemB. SCOTT F., Rw: Caryca w chmurach pod aureolą z g..
1 000 zł
800 zł
696 ROSJA
medal sygn, Waechter i L. Vernier wybity z okazji otwarcia i poświęcenia Petersburskiej Akademii Sztuk Pięknychw 1765 r., Aw: Popiersie carycy Katarzyny II w prawo i ..
1 000 zł
800 zł
697 ROSJA
medal autorstwa W. Aleksiejewa wybity w 1826 r. z okazji koronacji Mikołaja I, Aw: Głowa Mikołaja I i napisw otoku, Rw: Kolumna z koroną, nad nią Oko Opatrzności i na..
100 zł
698 ROSJA
medal nagrodowy, Aw: Orzeł carski pod koroną i sygn. M. Sizorski, Rw: Stojąca postać kobieca z wieńcemi kagankiem, wokół napis: OSIĄGAJĄCEMU SUKCESY, srebro 42 mm, 25..
300 zł
699 ROSJA
medal sygn. M. Stadnickij wybity w 1889 r. z okazji wystawy rolniczej w Kiszyniowie, Aw: Zwierzęta hodowlane,wokół napis, Rw: Wieniec z płodów rolnych i napis, brąz 5..
100 zł
700 ROSJA
medal sygn. Griliches syn, wybity z okazji Wystawy Przemysłowo- Artystycznej w Niżnym Nowgorodzie w 1896 r.,Aw: Głowa Mikołaja II w lewo i napis w otoku, Rw: Personif..
300 zł
280 zł