Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MONETY OBCE  ROSJA
783 ROSJA
jefimok 1655 na talarze gdańskim Jana Kazimierza z 1650 r., (Bahr.Marienburg 8501), niezmiernie rzadko spotykanyjefimok na talarze gdańskim, notowany jedynie z zbiora..
2 500 zł
4 400 zł
784 ROSJA / Piotr I 1689-1725
rubel 1720, Aw: Popiersie; w szacie sygn. O.K., w otoku napis, Rw: Orzeł i napis oraz data w otoku, Uzdenikow 565
400 zł
460 zł
785 ROSJA / Piotr I 1689-1725
rubel 1725, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Krzyż z litery ¶, data, w otoku napis, Uzdenikow 599
300 zł
270 zł
786 ROSJA / Piotr I 1689-1725
połtina 1705, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku oraz data, Uzdenikow-, ładny stan zachowania,rzadka
1 500 zł
1 200 zł
787 ROSJA / Piotr I 1689-1725
połtina 1724, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł; napis i data w otoku, Uzdenikow 598
350 zł
440 zł
788 ROSJA / Katarzyna I 1725-1727
rubel 1725, Aw: Popiersie i napis w otoku. Rw: Orzeł i napis w otoku, Mich.44, Uzdenikow 610
400 zł
350 zł
789 ROSJA / Katarzyna I 1725-1727
rubel 1726, Aw: Popiersie, w otoku napis wchodzący pod popiersie, Rw: Orzeł, znak mennicy i napis w otoku,Mich. 108, Uzdenikow nie notuje takiej odmiany
III-
VF-
350 zł
280 zł
790 ROSJA / Piotr II 1727-1730
rubel 1728, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Poczwórny monogram w kształcie krzyża, data i napis w otoku,Mich.70, Uzdenikow 659
350 zł
280 zł
791 ROSJA / Piotr II 1727-1730
350 zł
280 zł
792 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1732, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku, Mich.68, Uzdenikow 677
550 zł
793 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1733, j.w., Mich.86, Uzdenikow 680
300 zł
260 zł
794 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1733, j.w., Mich.87, Uzdenikow 680
450 zł
795 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1734, j.w., Mich.118, Uzdenikow 685
300 zł
240 zł
796 ROSJA / Anna 1730-1740
połtina 1734, Aw: Popiersie i napis w otoku przedzielony koroną, Rw: Orzeł i napis w otoku, Mich.-, Uzdenikow 695,rzadka
III-
VF-
200 zł
310 zł
797 ROSJA / Anna 1730-1740
dieńga 1734, Aw: Orzeł, Rw: Nominał i data w wieńcu, Mich. 126, Uzdenikow 2428
40 zł
798 ROSJA / Elżbieta 1741-1762
rubel 1749, Petersburg, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku, Mich.131, Uzdenikow 794
350 zł
799 ROSJA / Elżbieta 1741-1762
rubel 1751, Petersburg, j.w., Mich. 164, Uzdenikow 806
350 zł
800 ROSJA / Elżbieta 1741-1762
rubel 1752, Petersburg, j.w., Mich. 187, Uzdenikow 816
500 zł
400 zł
801 ROSJA / Elżbieta 1741-1762
rubel 1754, Petersburg I-M, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku, Mich.218, Uzdenikow 835
350 zł
802 ROSJA / Elżbieta 1741-1762
rubel 1757, Petersburg Ja-I, j.w., Mich.299, Uzdenikow 865, bardzo rzadki
350 zł
560 zł