Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
784 | ROSJA / Piotr I 1689-1725 rubel 1720, Aw: Popiersie; w szacie sygn. O.K., w otoku napis, Rw: Orzeł i napis oraz data w otoku, Uzdenikow 565 |
400 zł 460 zł
785 | ROSJA / Piotr I 1689-1725 rubel 1725, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Krzyż z litery ¶, data, w otoku napis, Uzdenikow 599 |
III VF |
300 zł 270 zł
786 | ROSJA / Piotr I 1689-1725 połtina 1705, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku oraz data, Uzdenikow-, ładny stan zachowania,rzadka |
II- EF- |
1 500 zł 1 200 zł
787 | ROSJA / Piotr I 1689-1725 połtina 1724, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł; napis i data w otoku, Uzdenikow 598 |
350 zł 440 zł