Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  MONETY OBCE  ROSJA  Piotr I 1689-1725
784 ROSJA / Piotr I 1689-1725
rubel 1720, Aw: Popiersie; w szacie sygn. O.K., w otoku napis, Rw: Orzeł i napis oraz data w otoku, Uzdenikow 565
400 zł
460 zł
785 ROSJA / Piotr I 1689-1725
rubel 1725, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Krzyż z litery ¶, data, w otoku napis, Uzdenikow 599
300 zł
270 zł
786 ROSJA / Piotr I 1689-1725
połtina 1705, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku oraz data, Uzdenikow-, ładny stan zachowania,rzadka
1 500 zł
1 200 zł
787 ROSJA / Piotr I 1689-1725
połtina 1724, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł; napis i data w otoku, Uzdenikow 598
350 zł
440 zł