Aukcja nr 11
USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
798 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 rubel 1749, Petersburg, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku, Mich.131, Uzdenikow 794 |
III VF |
350 zł | |
799 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 rubel 1751, Petersburg, j.w., Mich. 164, Uzdenikow 806 |
III VF |
350 zł | |
800 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 rubel 1752, Petersburg, j.w., Mich. 187, Uzdenikow 816 |
II- EF- |
500 zł 400 zł
801 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 rubel 1754, Petersburg I-M, Aw: Popiersie i napis w otoku, Rw: Orzeł i napis w otoku, Mich.218, Uzdenikow 835 |
III VF |
350 zł | |
802 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 rubel 1757, Petersburg Ja-I, j.w., Mich.299, Uzdenikow 865, bardzo rzadki |
III VF |
350 zł 560 zł
803 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 4 kopiejki 1757, Aw: Orzeł i napis MONETA, Rw: podwójny herb, poniżej 4, w otoku napis: LIVO-EST-HONICA-1757, Mich.317, Uzdenikow 4162, rzadkie |
III VF |
80 zł 125 zł
804 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 dieńga 1748, Aw: Orzeł, Rw: Nominał i data w wieńcu, Mich. 120, Uzdenikow 2469, bardzo ładny stan zachowania |
50 zł | |
805 | ROSJA / Elżbieta 1741-1762 dieńga 1753, j.w., Mich.201, Uzdenikow 2481, ładny stan zachowania |
II- EF- |
50 zł |