Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MEDALE
861 medal autorstwa T. Pingo wybity z okazji koronacji, j.w., Racz.487, H-Cz.3027, srebro 33.5 mm, 17.63 g. II-
500 zł
400 zł
862 medal sygnowany IL Oexlein wybity w 1771 roku w Norymberdze upamiętniający porwanie i uwolnienie królaStanisława Augusta Poniatowskiego, Aw: Scena porwania i napis wo.. II
600 zł
650 zł
863 medal autorstwa Holzhaeussera z okazji odsłonięcia pomnika Jana III Sobieskiego w Łazienkach w Warszawie w roku1788, Aw: Popiersie Jana III w wieńcu w prawo i napis: .. II
700 zł
650 zł
864 medal Holzhaeussera ze świty królewskiej- Władysław Łokietek, Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Napis, Racz.598,H-Cz.3420 R3, srebro 45.0 mm, 43.52 g. II-
1 200 zł
865 medal Holzhaeussera ze świty królewskiej- Jadwiga, Aw: Popiersie królowej i napis, Rw: Napis, Racz.601, H-Cz.3423R3, srebro 45.0 mm, 41,12 g. II-
1 200 zł
866 medal sygnowany J N Wirt, wybity w 1796 roku z okazji przysięgi wierności składanej cesarzowi przez mieszkańcówGalicji, Aw: Popiersie cesarza Franciszka II i napis, R.. II
350 zł
280 zł
867 medal sygnowany KRUGER SEN, wybity w 1807 roku z okazji zawarcia pokoju w Tylży i utworzenia KsięstwaWarszawskiego, Aw: Popiersie Fryderyka Augusta i napis, Rw: Posta.. II
1 500 zł
868 medal sygnowany Jan Ligber (medalier warszawski) wybity w 1808 roku przez Towarzystwo Przyjaciół Nauk ku czciksięcia Fryderyka Augusta, Aw: Popiersie księcia i napis,.. II-
1 500 zł
1 200 zł
869 medal sygnowany X. STUCKHART, wybity w 1817 roku na otwarcie huty w Białogonach w Górach Świętokrzyskich,Aw: Popiersie cara Aleksandra I i napis, Rw: Widok huty na tl.. III+
600 zł
480 zł
870 medal sygnowany G TEODOR TOLSTOI, wybity w 1828 roku z okazji 250 rocznicy założenia przez Stefana BatoregoUniwersytetu w Wilnie, Aw: Popiersia Batorego i Aleksandra .. II
250 zł
871 medal autorstwa Davida oficjalnie odlewany w Paryżu na pamiątkę Rzezi Galicyjskiej w 1846 roku, Aw: GłowaMarianny w czapce frygijskiej i napis, Rw: Szubienica i napis.. II
70 zł
56 zł
872 medal sygnowany J. MINHEIMER wybity w 1857 roku z okazji otwarcia Akademii Medyczno-Chirurgicznejw Warszawie, Aw: Popiersie cara Aleksandra II i napis, Rw: Pamiątkowy.. I-
320 zł
260 zł
873 pamiątkowy krzyż z uszkiem do zawieszania, tzw. biżuteria żałobna po Powstaniu Styczniowym, żelazo 87.0 x 44.4mm II
80 zł
260 zł
874 medal chrzcielny sygnowany G. MAINERT, Aw: Scena chrztu Chrystusa, Rw: Cztery aniołki i pamiątkowy napis,srebro 60.0 mm, 70.84 g. II
150 zł
120 zł
875 medal projektu F. Witkowskiego wybity w 1882 roku wybity na pamiątkę 500-lecia koronacji obrazu Matki Boskiej naJasnej Górze, Aw: Obraz Matki Boskiej Jasnogórskiej i .. II-
50 zł
876 medal z uszkiem do zawieszania, sygnowany KB, wybity w 1882 roku na pamiątkę 500-lecia Obrazu Jasnogórskiego,Aw: Obraz Matki Boskiej Jasnogórskiej podtrzymywany przez.. I
30 zł
24 zł
877 medal wybity z okazji wystawy w Krakowie w 1887 roku, Aw: Herb Krakowa i napis: WYSTAWA W KRAKOWIE1887. Rw: Orzeł w koronie i napis: HUTA SZUŁA MAJDAN GÓRNY, rant kar.. II+
45 zł
70 zł
878 medal wybity w 1901 roku z okazji zaślubin Franciszka Kwileckiego z Jadwigą Lubomirską, Aw: Dwie tarcze herbowe,orzeł polski i napis: KOŚCIÓŁ OJCZYZNA, Rw: Napis pami.. II+
60 zł
48 zł
879 medal sygnowany HJ (Jan Hopliński) wybity w 1914 roku z okazji zaślubin Marii Potockiej i Józefa Tyszkiewicza, Aw:Dwie tarcze herbowe i napisy, Rw: Matka Boska z Dzie.. II
50 zł
880 medal patriotyczny sygnowany A. ZAKAR projektu Georgija Iwanowicza Małyszewa wybity w 1914 rokuw Petersburgu, Aw: Dwie postacie i napis, Rw: Orły carski i polski oraz.. III
40 zł
32 zł