Aukcja 10 / 872

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
Jesteś w: A10  MEDALE

medal sygnowany J. MINHEIMER wybity w 1857 roku z okazji otwarcia Akademii Medyczno-Chirurgicznejw Warszawie, Aw: Popiersie cara Aleksandra II i napis, Rw: Pamiątkowy napis w wieńcu, H-Cz.3818 R2 (srebro), brąz62.5 mm, 107.84 g., jeden z ładniejszych medali Jana Minheymera- medaliera warszawskiego, ładna patyna

Numer: 872
Opis: medal sygnowany J. MINHEIMER wybity w 1857 roku z okazji otwarcia Akademii Medyczno-Chirurgicznejw Warszawie, Aw: Popiersie cara Aleksandra II i napis, Rw: Pamiątkowy napis w wieńcu, H-Cz.3818 R2 (srebro), brąz62.5 mm, 107.84 g., jeden z ładniejszych medali Jana Minheymera- medaliera warszawskiego, ładna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 18-11-1995
Cena szacunkowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 256 zł
Cena wylicytowana: 260 zł
Ilość odsłon: 800