Aukcja nr 10

USD/PLN: 2.450 | EUR/PLN: 3.420 | data: 18-11-1995
57 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar, Aw: Kościół, po bokach gwiazdki, Rw: Mur miejski z bramą; po bokach gwiazdki, Str.48, Gum. 121, 0.34 g.,ładnie wybity
150 zł
310 zł
58 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar, Aw: Kościół z krzyżami po bokach, Rw: Mur miejski z bramą, Str.48, Gum. 121, 0.36 g., ładnie wybity
150 zł
360 zł
59 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar jednostronny; W krzyż dwunitkowy wpisany napis: BOLI, Str.l74d, Gum.167, 0.18 g., piękny stan zachowania
150 zł
330 zł
60 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar, Aw: W krzyż dwunitkowy wpisany napis: BOLI, Rw: Dwie postacie trzymające chorągiew, str.l74d, Gum.167,0.36 e.
100 zł
250 zł
61 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar jednostronny; W krzyż dwunitkowy wpisany napis: BOLI, Str.l74d, Gum.167, 0.16 g., głęboko i ładnie wybityegzemplarz
125 zł
220 zł
62 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar, Aw: Biskup trzymający księgę i krzyż, z boku litery VS, Rw: Walka rycerza z lwem, Str.46, Gum.-, 0.38 g.,rzadki i ładnie wybity
150 zł
310 zł
63 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar, j.w., odmiana stempla
150 zł
250 zł
64 POLSKA / Bolesław I Wysoki 1163-1201
denar jednostronny; Walka rycerza z lwem, Str.46, Gum.-, 0.35 g., uważany dawniej za monetę WładysławaLaskonogiego; piękny egzemplarz, nie notowany jako jednostronny
200 zł
410 zł