Polska, medal na uchwalenie Konstytucji 3 Maja, 1791

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:51:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, medal na uchwalenie Konstytucji 3 Maja, 1791

Polska, medal na uchwalenie Konstytucji 3 Maja, 1791

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:51:40
Numer:
152831
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, medal na uchwalenie Konstytucji 3 Maja, 1791, KOPIA GALWANICZNA medalu autorstwa Jana Jerzego Holtzheya 1791 r, Aw: Popiersie króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w prawo z orderem na ramieniu i napis w otoku, Rw: Przy globie z herbem Rzeczypospolitej stojący geniusz z czapką wolności, napis TERRORE LIBERA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 38.52 g
Literatura: Racz. 541, H-Cz. 3326

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 862

— Oferty —

01-02-2018 22:51:35 przez: 055725
1)  230 zł
01-02-2018 19:01:26 przez: 055716
2)  220 zł
01-02-2018 18:34:17 przez: 056346
3)  210 zł
01-02-2018 16:55:13 przez: 055694
4)  200 zł
28-01-2018 07:39:45 przez: 055682
5)  140 zł
25-01-2018 00:24:46 przez: 055634
6)  135 zł
24-01-2018 08:32:30 przez: 055794
7)  125 zł
23-01-2018 17:46:29 przez: 055765
8)  120 zł

« powrót do listy