Francja, kopia galwaniczna medalu z okazji wizyty króla saskiego Fryderyka Augusta w mennicy paryskiej, 1809

Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:51:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:51:00
152655
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, kopia galwaniczna medalu z okazji wizyty króla saskiego Fryderyka Augusta w mennicy paryskiej, 1809, Aw: Głowa Fryderyka Augusta w prawo, FREDERIC AUGUSTE ROI DE SAXE, u dołu sygnatury ANDRIEU F DENON D; Rw: Napis w 6 wierszach S. M. LE ROI DE SAXE VISITE LA MONNAIE DES MÉDAILLES EN DÉCEMBRE MDCCCIX
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 40 mm, bardzo ładnie zachowane

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 120