Niemcy, kopia galwaniczna medalu na I rozbiór Polski oraz hołd w Malborku, 1772

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:50:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, kopia galwaniczna medalu na I rozbiór Polski oraz hołd w Malborku, 1772

Niemcy, kopia galwaniczna medalu na I rozbiór Polski oraz hołd w Malborku, 1772

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:50:40
Numer:
152654
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk II Wielki 1740-1788, kopia galwaniczna medalu na I rozbiór Polski oraz hołd w Malborku, 1772, Aw: Popiersie Fryderyka w prawo, FRIDERICUS BORUSSORUM REX; Rw: Fryderyk w stroju antycznym siedzący w lewo, trzymający tarcze z godłami Prus i Pomorza, odbierający od klęczącej kobiety mapę z terytoriami zaboru (Pomorza i Kujaw), REGNO REDINTEGRATO, w odcinku FIDES PRÆSTITA MARIEBURGI MDCCLXXII
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 43 mm, bardzo ładnie zachowany
Literatura: jak Olding 691, jak H-Cz. 8741

Galeria

Aukcja

Cena końcowa:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 622