Watykan, kopia galwaniczna medalu Hameraniego wykonanego dla Liwiusza Odescalchiego (bratanka papieża Innocentego XI, kandydata n, bez daty (1689)

Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:50:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:50:00
152652
Opis: Watykan - Innocenty XI 1676-1689, kopia galwaniczna medalu Hameraniego wykonanego dla Liwiusza Odescalchiego (bratanka papieża Innocentego XI, kandydata n, bez daty (1689), Aw: Popiersie w prawo, LIVIVS ODESCALCVS INNO XI NEP; Rw: Postać kobieca trzymająca berło, wsparta na ołtarzu, przy niej tarcza z inskrypcją SECVRITAS, po bokach panoplia i płonący ołtarz, u góry DVX CERE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 40 mm, zielona patyna
Literatura: jak H-Cz. 4801

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 186