Śląsk, kopia galwaniczna medalu pośmiertnego, bez daty (1675)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:49:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Śląsk, kopia galwaniczna medalu pośmiertnego, bez daty (1675)

Śląsk, kopia galwaniczna medalu pośmiertnego, bez daty (1675)

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:49:20
Numer:
152650
Opis: Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzesko-Wołowskie - Jerzy Wilhelm 1672-1675, kopia galwaniczna medalu pośmiertnego, bez daty (1675), Aw: Półpostać Jerzego Wilhelma w zbroi w prawo, GEORG WILHELM D G DVX SILESIÆ LIGN BREG ET WOL; Kwitnący kwiat, DUM FLORUI MORIOR; na obrzeżu słabo widoczny napis NAT ... DEN ...
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 39x37 mm, bardzo ładne
Literatura: jak F.u.S. 1977

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 277

— Oferty —

01-02-2018 22:14:07 przez: 055814
1)  160 zł
01-02-2018 19:56:09 przez: 055713
2)  155 zł

« powrót do listy