Polska, kopia galwaniczna medalu dla bractw strzeleckich z 1719 r.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:49:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, kopia galwaniczna medalu dla bractw strzeleckich z 1719 r.

Polska, kopia galwaniczna medalu dla bractw strzeleckich z 1719 r.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:49:00
Numer:
152649
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733, kopia galwaniczna medalu dla bractw strzeleckich z 1719 r., Aw: Między gałązkami oliwnymi monogram Augusta II pod koroną; Rw: Sześć strzał lub bełtów umieszczonych centrycznie, na nich koło z napisem SCHNEPPERGESELLSCHAFT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 45 mm, rozwarstwione, ale ładnie zachowane
Literatura: jak Raczyński 344

Galeria

Aukcja

Cena końcowa:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 295