Polska, kopia galwaniczna medalu z okazji zwycięstwa Jana III Sobieskiego w bitwie pod Wiedniem

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:48:20
152647
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, kopia galwaniczna medalu z okazji zwycięstwa Jana III Sobieskiego w bitwie pod Wiedniem, Aw: Popiersie króla w zbroi antycznej i napis w otoku IOAN III DG REX POLONIARUM, u dołu sygn. H, Rw: Dwa orły: polski i austriacki łamią w szponach półksiężyc, u dołu widok Wiednia, napis u góry NEC LUNA DUABUS, u dołu w kartuszu VIENNA LIBERATA A MDCLXXXIII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 57 mm, dość efektowny
Literatura: jak Raczyński 224

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 822

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  150 zł