Śląsk, kopia galwaniczna ośmiokątnego talara 1642

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:48:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Śląsk, kopia galwaniczna ośmiokątnego talara 1642

Śląsk, kopia galwaniczna ośmiokątnego talara 1642

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:48:00
Numer:
152646
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Karol Ferdynand Waza 1625-1655, kopia galwaniczna ośmiokątnego talara 1642, Aw: Popiersie Karola Ferdynanda w prawo; Rw: Na krzyżowanych berle i pastorale wiszące tarcze herbowe
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 40x35 mm, ładny
Literatura: jak F.u.S. 2681

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 363

— Oferty —

22-01-2018 18:29:28 przez: 055641
1)  120 zł

« powrót do listy