Polska, kopia galwaniczna medalu z 1596 r.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:47:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, kopia galwaniczna medalu z 1596 r.

Polska, kopia galwaniczna medalu z 1596 r.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:47:20
Numer:
152644
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, kopia galwaniczna medalu z 1596 r., Aw: Popiersia Zygmunta III i Anny Habsburżanki w prawo, SIG III ET ANNA D G POLO & SUET REX REG; Rw: Trzy tarcze herbowe: Szwecji, Polski i Litwy, pod koroną, po bokach siedzące Tetys i Ceres, u góry CRESCIT GEMINATIS GLORIA CURIS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 43 mm
Literatura: jak Raczyński 66

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 338

— Oferty —

01-02-2018 16:48:19 przez: 055694
1)  165 zł
01-02-2018 19:54:24 przez: 055713
2)  160 zł

« powrót do listy