Polska, kopia galwaniczna medalu z Zygmuntem III i Anną Habsburżanki

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX i XX w.
Rozpoczęcie: 22-01-2018 18:00
Zakończenie: 01-02-2018 22:47:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, kopia galwaniczna medalu z Zygmuntem III i Anną Habsburżanki

Polska, kopia galwaniczna medalu z Zygmuntem III i Anną Habsburżanki

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 01-02-2018 22:47:00
Numer:
152643
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, kopia galwaniczna medalu z Zygmuntem III i Anną Habsburżanki, Aw: Popiesie Zygmunta III w prawo, SIGISMVNDVS III D G POLO ET SVE REX; Rw: Popiersie Anny Habsburżanki w lewo, ANNA D G REGNI POLO ET SVETI REGINA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 44 mm
Literatura: Johann David Köhlers 1740, str. 241

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 303

— Oferty —

01-02-2018 16:47:39 przez: 055694
1)  165 zł
01-02-2018 19:54:03 przez: 055713
2)  160 zł

« powrót do listy